CK MORE

MORE, POHODA, SLNKO a ŽIADEN STRES ....

už 21 rokov s nami na dovolenku cestuješ...        

                 RAČIANSKA 18  BA III         CK MORE telefón& CK MORE mobil 0911 334 128, 0905 314 440          

O nás

CK MORECestovná kancelária MORE s.r.o. už 21 rokov zabezpečuje pobyty a zájazdy pre svojich klientov, letné pobytové zájazdy organizuje CK MORE do Chorvátska.

Od začiatku činnosti je našou doménou Chorvátsko, najmä oblasť Makarskej riviéry, kde máme najširšiu ponuku ubytovacích zariadení - hotelov a apartmánov rôznej veľkosti, vybavenia a štandardu, od jednoduchších a lacnejších až po luxusné s vysokým štandardom vybavenia. Okrem toho zabezpečujeme pobyty pre klientov aj na základe individuálnych požiadaviek, či už na oblasť, ubytovacie zariadenie, ale aj na termín pobytu. Takže ak nenájdete v katalógovej ponuke práve to, čo by Vám naviac vyhovovalo, môžete sa na nás obrátiť s Vašou požiadavkou, vypracujeme Vám individuálnu ponuku, samozrejme so zohľadnením možností a aktuálnej obsadenosti ubytovacích kapacít.
     

K pobytom v Chorvátsku Vám ponúkame aj možnosť autobusovej dopravy luxusnými klimatizovanými autobusmi, samozrejme všetky pobyty a zájazdy môžete absolvovať aj vlastnou dopravou, v tomto prípade Vám príde vhod možnosť prispôsobiť  termín a dĺžku pobytu Vašim požiadavkám. Komplexný servis pre klientov v ťažiskovej destinácii - na Makarskej riviére zabezpečuje pre našich klientov pobočka cestovnej kancelárie MORE v Tučepi, ktorá organizuje ubytovanie klientov v apartmánoch a súkromných domoch, výlety, transfery a pomáha riešiť rôzne nepredvídané situácie, ktoré sa môžu vyskytnúť, či už počas cesty alebo pobytu.      

CERTIFIKÁT MORE      
Cestovná kancelária MORE s.r.o. má v súlade so zákonom č. 281/2001 Z.z. v znení neskorších predpisov uzatvorené povinné poistenie proti insolventnosti v poisťovacej spoločnosti UNION, a.s., poistná zmluva 11 63400

.

Nachádzaš sa tu: Home Úvod O nás