CK MORE

MORE, POHODA, SLNKO a ŽIADEN STRES ....

 s nami si dovolenku užiješ...        

                 RAČIANSKA 18  BA III         CK MORE telefón& CK MORE mobil 0911 334 128, 0905 314 440          

O nás

CK MOREMORE s.r.o. už 24 rokov zabezpečuje pobyty pre svojich klientov, letné pobytové zájazdy organizuje MORE do Chorvátska.

Od začiatku činnosti je našou doménou Chorvátsko, najmä oblasť Makarskej riviéry, kde máme najširšiu ponuku ubytovacích zariadení - hotelov a apartmánov rôznej veľkosti, vybavenia a štandardu, od jednoduchších a lacnejších až po luxusné s vysokým štandardom vybavenia. Okrem toho zabezpečujeme pobyty pre klientov aj na základe individuálnych požiadaviek, či už na oblasť, ubytovacie zariadenie, ale aj na termín pobytu. Takže ak nenájdete v katalógovej ponuke práve to, čo by Vám naviac vyhovovalo, môžete sa na nás obrátiť s Vašou požiadavkou, vypracujeme Vám individuálnu ponuku, samozrejme so zohľadnením možností a aktuálnej obsadenosti ubytovacích kapacít.
     

K pobytom v Chorvátsku Vám ponúkame zvlášť objednať aj  autobusovú dopravu luxusnými klimatizovanými autobusmi, samozrejme všetky pobyty a zájazdy môžete absolvovať aj vlastnou dopravou, v tomto prípade Vám príde vhod možnosť prispôsobiť  termín a dĺžku pobytu Vašim požiadavkám. Komplexný servis pre klientov v ťažiskovej destinácii - na Makarskej riviére zabezpečuje pre našich klientov pobočka cestovnej agentúry MORE v Tučepi, ktorá organizuje ubytovanie klientov v apartmánoch a súkromných domoch, výlety, transfery a pomáha riešiť rôzne nepredvídané situácie, ktoré sa môžu vyskytnúť, či už počas cesty alebo pobytu.      

 

 

Nachádzaš sa tu: Home Úvod O nás