CK MORE

MORE, POHODA, SLNKO a ŽIADEN STRES ....

už 22 rokov s nami na dovolenku cestuješ...        

                 RAČIANSKA 18  BA III         CK MORE telefón& CK MORE mobil 0911 334 128, 0905 314 440          

Tučepi

Vďaka jednej z najkrajších pláží je Tučepi TOP destináciou Makarskej riviéry. 3,5 km dlhá štrková pláž s pozvoľným vstupom do mora je lemovaná pásom píniových stromov, ktoré vo svojom tieni v horúcich letných dňoch poskytujú príjemné osvieženie. Pláž ocenená modrou zástavou je vybavená kabínami aj sprchami, prenajať si môžete ležadlá a slnečníky a do sýtosti sa vyblázniť na vodných atrakciách – bicykle, banány, kolesá, parasailing, ale aj skútre a motorové člny. Od západu na východ sa pozdĺž pláže tiahne promenáda, popri nej množstvo kaviarní, pizzerií, reštaurácií, butikov a stánkov s rôznym tovarom, takže môžete do sýtosti uspokojiť aj svoje gastronomické, nakupovacie, či zábavychtivé chúťky. V západnej časti sú situované hotely s vysokým štandardom služieb a športové centrum Slatina so 4 antukovými tenisovými kurtami, futbalové ihrisko, ihrisko pre plážový volejbal, stolný tenis či bocce, tu sa zvádzajú v lete urputné športové zápasy. Tučepi disponuje veľkou kapacitou kvalitného apartmánového ubytovania, ktoré je rozložené pozdĺž pobrežia, väčšina do 100 až 200 m od pláže, v ponuke sú apartmány lacnejšie jednoduchšie vybavené, aj komfortné a luxusné. Mohutná skalná hradba Biokovo vytvára úchvatnú kulisu nezabudnuteľným dovolenkovým zážitkom. Centrum riviéry – Makarska je vzdialené len 3 – 4 km na západ.

Dom DELIČ

 

CK MORE - Dom DeličV západnej časti Tučepi medzi hotelom Alga a Afrodita, len 50 m od štrkovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Moderne vybavené apartmány s klimatizáciou, TV-SAT,  Wi-Fi a parkoviskom.

 

 

  

Dom VESNA

 

CK MORE - Dom Vesna2.poschodová vilka s veľkou záhradou na tichom mieste vo východnej časti Kamena, 30 m od pláže, parkovanie vo dvore. Apartmány s klimatizáciou, TV-SAT a záhradnou terasou so  sedením. 

 

Villa MARE

CK MORE - Dom BrbičV západnej časti Tučepi, parkovisko, 120 m od štrkovej pláže, pozvoľný vstup do mora, sprchy, kabínky, toalety na pláži.

VILLA VUČIČ-Dračevice

Nová luxusná vila v západnej časti- Dračevice - neďaleko hotela BLUESUN-ALGA, 100 m od pláže. Všetky apartmány sú vybavené klimatizáciou, moderným interiérom, TV-SAT balkónom s výhľadom na morskú stranu a WiFi pripojením

 

VILLA VUČIČ-Neptun

Villa VUČIČ-SLATINE  CK MORE - Vila MarinV západnej časti Tučepi - nad hotelom BLUESUN-NEPTUN, nové - luxusné apartmány

PLÁŽ: 140 m, štrková.

Aparthotel FLORA****

CK MORE - Aparthotel FloraV západnej časti Tučepi medzi hotelom Alga a Afrodita, len 50 m od štrkovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Moderne vybavené apartmány s klimatizáciou, TV-SAT,  Wi-Fi a parkoviskom.

Dom IVO

 

CK MORE - Dom IvoModerné apartmány s klimatizáciou, TV-SAT a WiFi pripojením. Apartmány sa nachádzajú v centrálnej časti Tučepi, 50 m od štrkovej pláže s pozvoľným vstupom do mora, parkovanie.

 

 

Villa BRANE

CK MORE - dom-brane

Vila nachádzajúca sa cca 60m od mora od štrkovej pláži, všetky izby sú sklimatizáciou, TV-SAT a Wi-Fi v celom dome, parkovanie.

Dom ZORAN

CK MORE - Dom ZoranZrekonštruovaný apartmánový dom v centrálnej časti Tučepi, 120 m od pláže, klimatizácia, Wi-Fi,  terasa s výhľadom na more, parkovisko. 

Dom LJUBOMIRA / Dom BIOKOVO

   Apartmánové domy v západnej časti Tučepi 30 m od pláže, neďaleko pešej zóny, klimatizácia, Wi-Fi, parkovisko za poplatok (14 €/týždeň). 

Dom RENATA I

CK MORE - Villa RenataApartmánový dom s výbornou polohou v centrálnej zóne, 10 m od štrkovej pláže, klimatizácia, Wi-Fi, výhľad na more.

Dom RENATA II

CK MORE - Villa Renata II

Apartmánový dom v centrálnej zóne iba 50 m od centra Tučepi a 100 m od pláže, s klimatizáciou, Wi-Fi,  moderne zariadené, priestranné apartmány, parkovisko.

Villa OSTOJIČ

CK MORE - Villa OstojičModerne zariadená vila v západnej časti Tučepi – Blato, 250 m od pláže, v olivovom háji, klimatizácia, Wi-Fi, parkovisko.

Dom ELA

CK MORE - Dom ElaApartmánový dom priamo na plážovej promenáde v časti Kamena, 10 m od pláže, klimatizácia, Wi-Fi, terasa alebo balkon s výhľadom na more, parkovanie vo dvore. 

Villa ANDREA ****

CK MORE - Villa AndreaLuxusne zariadená vila, priamo pri pláži, ponúka klimatizované izby, Wi-Fi, dalmatínsku reštauráciu, kozmetické a masážne centrum, hotelovú pláž s ležadlami a slnečníkmi, parkovisko.

 

 

                                                                                                    

Villa KAMENA

CK MORE - Villa TučepiModerná luxusne zariadená vila vo východnej časti Tučepi – Kamena, 60 m od pláže. Apartmány majú klimatizáciu, Wi-Fi, kompletne vybavenú kuchyňu, parkovisko.

Dom ŠESTIČ

CK MORE - Dom ŠestičApartmány s klimatizáciou a Wi-Fi na tichom mieste v západnej časti Tučepi, 100 m od pláže, parkovisko. 

Dom KAMENA

CK MORE - Dom KamenaApartmánový dom s priestrannými apartmánmi a izbami v časti Kamena na tichom mieste, 60 m od pláže, vonkajšia sprcha vo dvore, parkovanie.

Dom MARKO

CK MORE - Dom Sretan a NedaApartmánový dom v centrálnej zóne, priamo na plážovej promenáde, 10 m od pláže. Moderne zariadené apartmány s klimatizáciou, terasou s výhľadom na more, parkoviskom.

Dom IVANA

CK MORE - Dom IvanaApartmánový dom v západnej časti Tučepi vedľa hotela Alga, 400 m od centra, parkovisko. Moderne vybavené apartmány s klimatizáciou a Wi-Fi.

Hotel NEPTUN *** all inclusive

CK MORE - Hotel NeptunHotelový komplex pozostávajúci z hlavnej hotelovej budovy a z piatich depandansov, v západnej časti Tučepi, na konci plážovej promenády, priamo pri pláži.

CENY NA VYŽIADANIE!

Depandance MASLINIK *** all inclusive

CK MORE - Depandance MASLINIK

Depandance kompletne zrekonštruované v r. 2014, v hotelovom komplexe vedľa hotela Neptun, rozmiestnené medzi storočnými olivami v v západnej časti Tučepi na konci plážovej promenády.

CENY NA VYŽIADANIE!

 

Hotel ALGA ****

CK MORE - Hotel AlgaZrekonštruovaný hotelový komplex v západnej časti Tučepi, pri plážovej promenáde, 300 m od centra, 20 m od pláže s pozvoľným vstupom do mora.

  CENY NA VYŽIADANIE!

 

 

Holiday Village AFRODITA ****

CK MORE - AfroditaZrekonštruovaný komplex viliek v troch radoch v krásnej mediteránskej záhrade, v západnej časti Tučepi, pri plážovej promenáde, 10-80 m od pláže.

 CENY NA VYŽIADANIE!

Aparthotel TAMARIS ****

CK MORE - Aparthotel TAMARISLuxusný aparthotel na západnom okraji Tučepi, priamo pri pláži, neďaleko od športového centra. 

 

Hotel LAURENTUM ****

CK MORE - Hotel LaurentumKvalitný, štýlovo zariadený hotel v centre Tučepi, 30 m od mora s výhľadom na marínu a protiľahlé ostrovy Brač a Hvar. 

 

Nachádzaš sa tu: Home Pobyty pri mori Chorvátsko Makarská Rivéria Tučepi