CK MORE

MORE, POHODA, SLNKO a ŽIADEN STRES ....

 s nami si dovolenku užiješ...        

                 RAČIANSKA 18  BA III         CK MORE telefón& CK MORE mobil 0911 334 128, 0905 314 440          

Autobusová doprava Chorvátsko

Pobyty, ktoré ponúkame, nie sú viazané na dopravu, môžete sami rozhodnúť, ktorý spôsob dopravy Vám najviac vyhovuje. Pobyt teda môžete absolvovať individuálne alebo autobusom, prípadne do Chorvátska letecky pravidelnými linkami do Splitu z Viedne alebo do Splitu a Dubrovnika z Viedne podľa ponuky leteckých spoločností. K leteckej doprave zabezpečujeme podľa dohody aj transfery z letiska do jednotlivých ubytovacích zariadení.

Termíny zájazdov s autobusovou dopravou sa predlžujú o 2 dni. Autobusová doprava je zabezpečovaná zájazdovými klimatizovanými autobusom s videom a s možnosťou občerstvenia teplými a studenými nápojmi. Hygienické a bezpečnostné prestávky sú približne každé 3 hodiny podľa platných predpisov, odchýlky od tohto intervalu môžu byť spôsobené momentálnou dopravnou situáciou. Odchody autobusov sú vždy popoludní, resp. večer jeden deň pred začiatkom pobytu – v piatok, návrat jeden deň po ukončení pobytu – v nedeľu. Príchod autobusov na pobytové miesto je v ranných, resp. predpoludňajších hodinách, presná hodina príchodu je závislá od hustoty dopravy po trase a situácie na hraničných priechodoch, ubytovanie  v mieste pobytu je možné popoludní po 14:00 h. V deň odchodu je potrebné uvoľniť ubytovanie do 10:00 h, odchody autobusov sú vo večerných hodinách, presný čas odchodu upresňuje delegát v deň odchodu.

Pri autobusovej doprave je možný pobyt  na 7, 14, 21 nocí ...  Pri pobyte viac ako jeden týždenný turnus sa k cene dopravy účtuje príplatok podľa cenníka uvedeného pri jednotlivých trasách.

 

Termíny dopravy: od 14.06. až 13.09.2024 - podľa obsadenosti ● odchody autobusov v piatok večer cca o 19h00 - 20h00 z Bratislavy, návrat v nedeľu ráno.

trasa sa určuje sa podľa aktuálneho predaja v týždeň odchodu autobusu.

 

Autobus (klimatizovaný, s WC, bufetom a videom) na Makarskú riviéru odchádza väčšinou z Bratislavy od DK RUŽINOV a dopravuje klientov väčšinou pred kanceláriu našej pobočky v Tučepi. Vzhľadom na komplikovanú dopravnú situáciu počas sezóny sa rozvoz do ubytovacích zariadení, ktoré nie sú priamo na trase autobusovej dopravy, vykonáva operatívne mikrobusom alebo autom.

Cena z Bratislavy & Košíc    obojsmerne  125   ●   jednosmerne  100 

Príplatky k cene dopravy DALMÁCIA, MAKARSKÁ RIVIÉRA:

  • nástupné miesta (na vyžiadanie pri počte 8 a viac osôb) Banská Bystrica, Zvolen, Žiar n/ Hr, Martin, Ružomberok, Lipt. Mikuláš 20 €  ●  Žilina, Ilava, Považská Bystrica, Dubnica n/V 20 €  ●  Trnava, Nitra, Trenčín, N. Mesto n/V, Piešťany 10 €
  • miestne transfery: Podgora 10 €  ●  Igrane a Zivogošče 15 €  ●  Drvenik a Zaostrog 25 €  ●  Gradac a Brist 30 €
    • miestenka obojsmerná - 10 €
    • spojenie 2 turnusov - 30
    • obojsmerná preprava v rozpätí dlhšom ako sú spojené 2 turnusy za sebou sa považuje za dve jednosmerné - 160 €

MORE s.r.o - nedisponuje vlastnou dopravnou spoločnosťou a autobusovú prepravu objednávame u partnerských CK.

Nachádzaš sa tu: Home Dôležité / Doprava Doprava Autobusová doprava Chorvátsko