CK MORE

MORE, POHODA, SLNKO a ŽIADEN STRES ....

 s nami si dovolenku užiješ...        

                 RAČIANSKA 18  BA III         CK MORE telefón& CK MORE mobil 0911 334 128, 0905 314 440          

Tučepi

Vďaka jednej z najkrajších pláží je Tučepi TOP destináciou Makarskej riviéry. 3,5 km dlhá štrková pláž s pozvoľným vstupom do mora je lemovaná pásom píniových stromov, ktoré vo svojom tieni v horúcich letných dňoch poskytujú príjemné osvieženie. Pláž ocenená modrou zástavou je vybavená kabínami aj sprchami, prenajať si môžete ležadlá a slnečníky a do sýtosti sa vyblázniť na vodných atrakciách – bicykle, banány, kolesá, parasailing, ale aj skútre a motorové člny. Od západu na východ sa pozdĺž pláže tiahne promenáda, popri nej množstvo kaviarní, pizzerií, reštaurácií, butikov a stánkov s rôznym tovarom, takže môžete do sýtosti uspokojiť aj svoje gastronomické, nakupovacie, či zábavychtivé chúťky. V západnej časti sú situované hotely s vysokým štandardom služieb a športové centrum Slatina so 4 antukovými tenisovými kurtami, futbalové ihrisko, ihrisko pre plážový volejbal, stolný tenis či bocce, tu sa zvádzajú v lete urputné športové zápasy. Tučepi disponuje veľkou kapacitou kvalitného apartmánového ubytovania, ktoré je rozložené pozdĺž pobrežia, väčšina do 100 až 200 m od pláže, v ponuke sú apartmány lacnejšie jednoduchšie vybavené, aj komfortné a luxusné. Mohutná skalná hradba Biokovo vytvára úchvatnú kulisu nezabudnuteľným dovolenkovým zážitkom. Centrum riviéry – Makarska je vzdialené len 3 – 4 km na západ.

Dom DELIČ

 

 

CK MORE - Dom DeličV západnej časti Tučepi medzi hotelom Alga a Afrodita a pri aparthoteli Flora, len 50 m od štrkovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Moderne vybavené apartmány s klimatizáciou, TV-SAT,  Wi-Fi a parkoviskom. Na každý apartmán je možné zaparkovať 1 auto. V prípade, že prídu klienti do apartmánu na 2 autách negarantujeme komfort pri parkovaní, keďže počet miest je obmedzený. Pláže v tejto časti sú širšie.

 

 

 

   

Dom VESNA

 

2.poschodová vilka s veľkou záhradou na tichom mieste vo východnej časti Kamena, 30 m od pláže, parkovanie vo dvore. Apartmány s klimatizáciou, TV-SAT a záhradnou terasou so sedením. Apartmány sú vhodné pre uzavretú skupinku alebo klientov, ktorí vyhľadávajú pohodu, relax, blízkosť pláže, posedenie na terase, či pri východe, tak pri západe slnka. Apartmány na prenájom  sa nachádzajú na prízemí a na 1. poschodí.  

Prízemie: (AP/2, AP/5+1) -sú v príjemnom provans-štýle. 1.poschodie:  (Ap/2+1,Ap/4) sú apartmány dokončené v luxusnom štýle

 

Villa MARE

CK MORE - Dom BrbičV západnej časti Tučepi, parkovisko, 120 m od štrkovej pláže, pozvoľný vstup do mora, sprchy, kabínky, toalety na pláži.

villa BoMADA

Nová luxusná vila v západnej časti- Dračevice - neďaleko hotela BLUESUN-ALGA, 100 m od pláže. Všetky apartmány sú vybavené klimatizáciou, moderným interiérom, TV-SAT balkónom s výhľadom na morskú stranu a WiFi pripojením

 

Aparthotel FLORA****

CK MORE - Aparthotel FloraV západnej časti Tučepi medzi hotelom Alga a Afrodita, len 50 m od štrkovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Moderne vybavené apartmány s klimatizáciou, TV-SAT,  Wi-Fi a parkoviskom.

Dom IVO

 

CK MORE - Dom IvoModerné apartmány s klimatizáciou, TV-SAT a WiFi pripojením. Apartmány sa nachádzajú v centrálnej časti Tučepi, 50 m od štrkovej pláže s pozvoľným vstupom do mora, parkovanie.

 

 

Villa BRANE

CK MORE - dom-brane

Vila nachádzajúca sa cca 60m od mora od štrkovej pláži, všetky izby sú sklimatizáciou, TV-SAT a Wi-Fi v celom dome, parkovanie.

Dom ZORAN

CK MORE - Dom ZoranZrekonštruovaný apartmánový dom v centrálnej časti Tučepi, 120 m od pláže, klimatizácia, Wi-Fi,  terasa s výhľadom na more, parkovisko. 

Villa OSTOJIČ

CK MORE - Villa OstojičModerne zariadená vila v západnej časti Tučepi – Blato, 250 m od pláže, v olivovom háji, klimatizácia, Wi-Fi, parkovisko.

Villa ANDREA ****

CK MORE - Villa AndreaLuxusne zariadená vila, priamo pri pláži, ponúka klimatizované izby, Wi-Fi, dalmatínsku reštauráciu, kozmetické a masážne centrum, hotelovú pláž s ležadlami a slnečníkmi, parkovisko.

 

 

                                                                                                    

Villa KAMENA

CK MORE - Villa TučepiModerná luxusne zariadená vila vo východnej časti Tučepi – Kamena, 60 m od pláže. Apartmány majú klimatizáciu, Wi-Fi, kompletne vybavenú kuchyňu, parkovisko.

Hotel NEPTUN *** all inclusive

CK MORE - Hotel NeptunHotelový komplex pozostávajúci z hlavnej hotelovej budovy a z piatich depandansov, v západnej časti Tučepi, na konci plážovej promenády, priamo pri pláži.

CENY NA VYŽIADANIE!

Depandance MASLINIK *** all inclusive

CK MORE - Depandance MASLINIK

Depandance kompletne zrekonštruované v r. 2014, v hotelovom komplexe vedľa hotela Neptun, rozmiestnené medzi storočnými olivami v v západnej časti Tučepi na konci plážovej promenády.

CENY NA VYŽIADANIE!

 

Hotel ALGA ****

CK MORE - Hotel AlgaZrekonštruovaný hotelový komplex v západnej časti Tučepi, pri plážovej promenáde, 300 m od centra, 20 m od pláže s pozvoľným vstupom do mora.

  CENY NA VYŽIADANIE!

 

 

Holiday Village AFRODITA ****

CK MORE - AfroditaZrekonštruovaný komplex viliek v troch radoch v krásnej mediteránskej záhrade, v západnej časti Tučepi, pri plážovej promenáde, 10-80 m od pláže.

 CENY NA VYŽIADANIE!

Aparthotel TAMARIS ****

CK MORE - Aparthotel TAMARISLuxusný aparthotel na západnom okraji Tučepi, priamo pri pláži, neďaleko od športového centra. 

 

Hotel LAURENTUM ****

CK MORE - Hotel LaurentumKvalitný, štýlovo zariadený hotel v centre Tučepi, 30 m od mora s výhľadom na marínu a protiľahlé ostrovy Brač a Hvar. 

 

Nachádzaš sa tu: Home Pobyty pri mori Chorvátsko Makarská Rivéria Tučepi