CK MORE

 

MORE, POHODA, SLNKO a ŽIADEN STRES ....  

 s CK MORE rezervuj dovolenku ešte dnes.            CK MORE telefón 02/52622421-22

           KUKURIČNÁ 1, 2.poschodie (vedľa polikliniky TEHELNÁ) BA III              CK MORE mobil       0911 334 128          

Tučepi

Vďaka jednej z najkrajších pláží je Tučepi TOP destináciou Makarskej riviéry. 3,5 km dlhá štrková pláž s pozvoľným vstupom do mora je lemovaná pásom píniových stromov, ktoré vo svojom tieni v horúcich letných dňoch poskytujú príjemné osvieženie. Pláž ocenená modrou zástavou je vybavená kabínami aj sprchami, prenajať si môžete ležadlá a slnečníky a do sýtosti sa vyblázniť na vodných atrakciách – bicykle, banány, kolesá, parasailing, ale aj skútre a motorové člny. Od západu na východ sa pozdĺž pláže tiahne promenáda, popri nej množstvo kaviarní, pizzerií, reštaurácií, butikov a stánkov s rôznym tovarom, takže môžete do sýtosti uspokojiť aj svoje gastronomické, nakupovacie, či zábavychtivé chúťky. V západnej časti sú situované hotely s vysokým štandardom služieb a športové centrum Slatina so 4 antukovými tenisovými kurtami, futbalové ihrisko, ihrisko pre plážový volejbal, stolný tenis či bocce, tu sa zvádzajú v lete urputné športové zápasy. Tučepi disponuje veľkou kapacitou kvalitného apartmánového ubytovania, ktoré je rozložené pozdĺž pobrežia, väčšina do 100 až 200 m od pláže, v ponuke sú apartmány lacnejšie jednoduchšie vybavené, aj komfortné a luxusné. Mohutná skalná hradba Biokovo vytvára úchvatnú kulisu nezabudnuteľným dovolenkovým zážitkom. Centrum riviéry – Makarska je vzdialené len 3 – 4 km na západ.

Dom DELIČ

 

CK MORE - Dom DeličV západnej časti Tučepi medzi hotelom Alga a Afrodita, len 50 m od štrkovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Moderne vybavené apartmány s klimatizáciou, TV-SAT,  Wi-Fi a parkoviskom.

 

 

 

Dom BIOKOVO

CK MORE - Dom LjubomiraApartmánový dom v západnej časti Tučepi neďaleko pešej zóny v kľudnom prostredí, 30 m od pláže, klimatizácia, Wi-Fi, parkovisko za poplatok (14 €/týždeň). 

Dom VESNA

 

CK MORE - Dom Vesna2.poschodová vilka s veľkou záhradou na tichom mieste vo východnej časti Kamena, 30 m od pláže, parkovanie vo dvore. Apartmány s klimatizáciou, TV-SAT a záhradnou terasou so  sedením.

VYPREDANÉ SEZÓNA 2019

Vila ARINA

CK MORE - Dom ArinaModerné apartmány s klimatizáciou a súkromnou terasou s whirlpool, TV-SAT a WiFi pripojením. Na tichom mieste vo východnej časti Tučepi, 20 m od štrkovej pláže s pozvoľným vstupom do mora, parkovanie na súkromnom parkovisku.

 

Dom LALIČ

 

CK MORE - Dom LaličApartmánový dom v západnej časti, na tichom mieste medzi olivovníkmi, 100 m od pláže. Apartmány sú vybavené klimatizáciou na chodbe, TV-SAT a WiFi pripojením, záhrada s krbom.

Dom BRBIČ

CK MORE - Dom BrbičV západnej časti Tučepi, parkovisko, 120 m od štrkovej pláže, pozvoľný vstup do mora, sprchy, kabínky, toalety na pláži.

 

Aparthotel FLORA****

CK MORE - Aparthotel FloraV západnej časti Tučepi medzi hotelom Alga a Afrodita, len 50 m od štrkovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Moderne vybavené apartmány s klimatizáciou, TV-SAT,  Wi-Fi a parkoviskom.

Dom IVO

 

CK MORE - Dom IvoModerné apartmány s klimatizáciou, TV-SAT a WiFi pripojením. Apartmány sa nachádzajú v centrálnej časti Tučepi, 50 m od štrkovej pláže s pozvoľným vstupom do mora, parkovanie.

 

Villa BRANE

CK MORE - dom-brane

Vila nachádzajúca sa cca 60m od mora od štrkovej pláži, všetky izby sú sklimatizáciou, TV-SAT a Wi-Fi v celom dome, parkovanie.

Dom BRACO & DIANA

CK MORE - Dom Braco

Apartmánový dom v centrálnej zóne – jachtový prístav, 50 m od mora, parkovanie na vyhradenom parkovisku 150 m v cene.

FIRST MINUTE  ZĽAVA 8%

akcia je platná pri 50% platbe do konca mája 2019

Dom ZORAN

CK MORE - Dom ZoranZrekonštruovaný apartmánový dom v centrálnej časti Tučepi, 120 m od pláže, klimatizácia, Wi-Fi,  terasa s výhľadom na more, parkovisko. 

Dom LJUBOMIRA / Dom BIOKOVO

   Apartmánové domy v západnej časti Tučepi 30 m od pláže, neďaleko pešej zóny, klimatizácia, Wi-Fi, parkovisko za poplatok (14 €/týždeň). 

Dom SLATINA

CK MORE - Dom SlatinaV západnej časti Tučepi, vedľa hotela Neptun, 50 m od pláže, uprostred olivovníkov, veľký dvor, parkovanie. Všetky apartmány majú klimatizáciu, TV a WiFi pripojenie.

Villa VINKA

CK MORE - Villa Vinka

Moderný rodinný penzión, 200 m od pláže, neďaleko hotela Alga, klimatizované izby s Wi-Fi pripojením, balkón s výhľadom na more, terasa so záhradou, reštaurácia, parkovisko.

Dom RENATA I

CK MORE - Villa RenataApartmánový dom s výbornou polohou v centrálnej zóne, 10 m od štrkovej pláže, klimatizácia, Wi-Fi, výhľad na more.

Dom RENATA II

CK MORE - Villa Renata II

Apartmánový dom v centrálnej zóne iba 50 m od centra Tučepi a 100 m od pláže, s klimatizáciou, Wi-Fi,  moderne zariadené, priestranné apartmány, parkovisko.

Villa OSTOJIČ

CK MORE - Villa OstojičModerne zariadená vila v západnej časti Tučepi – Blato, 250 m od pláže, v olivovom háji, klimatizácia, Wi-Fi, parkovisko.

Dom ELA

CK MORE - Dom ElaApartmánový dom priamo na plážovej promenáde v časti Kamena, 10 m od pláže, klimatizácia, Wi-Fi, terasa alebo balkon s výhľadom na more, parkovanie vo dvore. 

Villa ANDREA ****

CK MORE - Villa AndreaLuxusne zariadená vila, priamo pri pláži, ponúka klimatizované izby, Wi-Fi, dalmatínsku reštauráciu, kozmetické a masážne centrum, hotelovú pláž s ležadlami a slnečníkmi, parkovisko.

 

 

                                                                                                    

Villa KAMENA

CK MORE - Villa TučepiModerná luxusne zariadená vila vo východnej časti Tučepi – Kamena, 60 m od pláže. Apartmány majú klimatizáciu, Wi-Fi, kompletne vybavenú kuchyňu, parkovisko.

Dom ŠESTIČ

CK MORE - Dom ŠestičApartmány s klimatizáciou a Wi-Fi na tichom mieste v západnej časti Tučepi, 100 m od pláže, parkovisko. 

Dom KAMENA

CK MORE - Dom KamenaApartmánový dom s priestrannými apartmánmi a izbami v časti Kamena na tichom mieste, 60 m od pláže, vonkajšia sprcha vo dvore, parkovanie.

Dom MARKO

CK MORE - Dom Sretan a NedaApartmánový dom v centrálnej zóne, priamo na plážovej promenáde, 10 m od pláže. Moderne zariadené apartmány s klimatizáciou, terasou s výhľadom na more, parkoviskom.

Dom IVANA

CK MORE - Dom IvanaApartmánový dom v západnej časti Tučepi vedľa hotela Alga, 400 m od centra, parkovisko. Moderne vybavené apartmány s klimatizáciou a Wi-Fi.

Dom BOŽENA

dom boženaApartmánový dom v západnej časti Tučepi, neďaleko hotela Alga, parkovisko, 400 m od centra, všetky apartmány a izby sú klimatizované majú TV-SAT.

Hotel NEPTUN *** all inclusive

CK MORE - Hotel NeptunHotelový komplex pozostávajúci z hlavnej hotelovej budovy a z piatich depandansov, v západnej časti Tučepi, na konci plážovej promenády, priamo pri pláži.

FIRST MINUTE ZĽAVA 10%

akcia platná do 31.03.2019

Depandance MASLINIK *** all inclusive

CK MORE - Depandance MASLINIK

Depandance kompletne zrekonštruované v r. 2014, v hotelovom komplexe vedľa hotela Neptun, rozmiestnené medzi storočnými olivami v v západnej časti Tučepi na konci plážovej promenády.

FIRST MINUTE ZĽAVA 10%

akcia platná do 31.03.2019

Hotel ALGA ****

CK MORE - Hotel AlgaZrekonštruovaný hotelový komplex v západnej časti Tučepi, pri plážovej promenáde, 300 m od centra, 20 m od pláže s pozvoľným vstupom do mora.

 FIRST MINUTE 10%

zľava platná do 31.03.2019

Holiday Village AFRODITA ****

CK MORE - AfroditaZrekonštruovaný komplex viliek v troch radoch v krásnej mediteránskej záhrade, v západnej časti Tučepi, pri plážovej promenáde, 10-80 m od pláže.

 FIRST MINUTE 10% ZĽAVA

akcia platná do 31.03.2019

Hotel KAŠTELET ****

CK MORE - Hotel KašteletBaroková šľachtická vila z 18. storočia v bezprostrednej blízkosti pláže je súčasťou hotelového komplexu Alga / Kaštelet. Reštaurácia v átriu kamenného paláca s tradičnou atmosférou je reminiscenciou na bohatú minulosť šľachtického sídla.

 FIRST MINUTE ZĽAVA 10%

akcia platná do 31.03.2019

Aparthotel TAMARIS ****

CK MORE - Aparthotel TAMARISLuxusný aparthotel na západnom okraji Tučepi, priamo pri pláži, neďaleko od športového centra. 

 

Hotel LAURENTUM ****

CK MORE - Hotel LaurentumKvalitný, štýlovo zariadený hotel v centre Tučepi, 30 m od mora s výhľadom na marínu a protiľahlé ostrovy Brač a Hvar. 

 

Nachádzaš sa tu: Home Pobyty pri mori Chorvátsko Makarská Rivéria Tučepi