CK MORE

MORE, POHODA, SLNKO a ŽIADEN STRES ....

už 20 rokov s nami na dovolenku cestuješ...        

                 RAČIANSKA 18  BA III         CK MORE telefón& CK MORE mobil 0911 334 128, 0905 314 440          

Promajna

medzi rušnými letoviskami Makarskej riviéry Baška Voda a Makarska je v malebnej zátoke miesto, kde sa stretáva slnko s morom. Promajna bola pomenovaná podľa slnka, ktoré vykúka – promalja ponad pohorie Biokovo a s úsmevom vysiela svoje lúče k morskej hladine. V pôvodne malej rybárskej osade v posledných desaťročiach vyrástli moderné apartmánové domy a menšie rodinné penzióny a hotel. Dlhá a široká pláž s malými kamienkami, s pozvoľným vstupom do mora v malebnej zátoke v tieni storočných borovicových stromov je ideálna pre rodiny s deťmi. Rušná Makarska je vzdialená len 7 km.

Apartmány KORNELIA

CK MORE - Apartmany KorneliaNový apartmánový dom v tichej časti letoviska, 350 m od pláže. Luxusné priestranné apartmány majú klimatizáciu, TV-SAT, terasu na morskú stranu, parkovisko, detský kútik.

Apartmány TONKA

CK  MORE - apartmany tonkaApartmánový dom v centrálnej časti letoviska, 50 m od piesočnatej pláže obklopenej borovicovým lesmi. Apartmány majú klimatizáciu, TV-SAT, balkón alebo terasu na morskú stranu alebo Biokovo, parkovanie pred domom.

Apart-pension PROMAJNA

CK MORE - Apart-pension PROMAJNANový apartmánový dom, 200 m od pláže a centra. Moderne vybavené izby a apartmány majú balkón s bočným výhľadom na more, klimatizáciu, TV/SAT, internet, parkovisko. Možnosť objednať polpenziu v 70 m vzdialenej reštaurácii Marko.

Apartmány VJEKO

CK MORE - apartmany VjekoApartmánový dom s bazénom v letovisku Promajna, 160 m od krásnej štrkovej pláže s borovicami, 200 m od centra. Moderne vybavené apartmány s výhľadom na more majú klimatizáciu, TV/SAT, internet, parkovisko, veľkú záhradu s grilom.

Villa ANTE

villa anteNová, komfortne zariadená vila s bazénom, záhradným grilom, miestom na kotvenie lodí, 250 m od pláže a centra. Moderne vybavené apartmány majú wi-fi, klimatizáciu, TV/SAT, terasu alebo balkón. Ideálne miesto na strávenie kľudnej rodinnej dovolenky.

Nachádzaš sa tu: Home Pobyty pri mori Chorvátsko Makarská Rivéria Promajna