CK MORE

 

MORE, POHODA, SLNKO a ŽIADEN STRES ....  

 s CK MORE rezervuj dovolenku ešte dnes.            CK MORE telefón 02/52622421-22

           KUKURIČNÁ 1, 2.poschodie (vedľa polikliniky TEHELNÁ) BA III              CK MORE mobil       0911 334 128          

Brela

prvé letovisko Makarskej riviéry pri príchode od novopostavenej diaľnice, zároveň jedno z najmalebnejších na celej riviére s hustými borovicovými lesíkmi pozdĺž krásnych štrkových pláži, strmé útesy pohoria Biokovo tu miestami akoby vyrastali priamo z morskej hladiny. Skalnatý útes porastený borovicami uprostred zátoky kúsok od pláže je jedným z najfotografovanejších miest Chorvátska. Výnimočná prírodná panoráma v kombinácii s dobre vybaveným centrom s množstvom kaviarní a reštaurácií, butikov a ubytovaním v hoteloch vysokej úrovne radí Brelu k najvyhľadávanejším letoviskám.

Bluesunhotel MARINA***

hotel merinaHotelový komplex v tichom prostredí, v miernom svahu obklopený hustým borovicovým lesíkom, 300 m od centra Brely, neďaleko jednej z najkrajších pláží Punta Rata. 

FIRST MINUTE 2019

10% ZĽAVA do 31.01.2019

Apartmány BRELA

apartmany klemicApartmánoý dom vo východnej časti Brely v malebnej zátoke Jakiruša, klimatizácia, Wi-Fi, gril, parkovisko, 200 m od štrkovej pláže.

Apartmány KLEMIČ

apartmany klemicApartmánová vila vo východnej časti Brely v malebnej zátoke Jakiruša, klimatizácia, Wi-Fi, parkovisko, 10 m od štrkovej pláže.

Villa JAKIRUŠA ***

CK MORE - Villa JakirusaModerne vybavené klimatizované apartmány s výhľadom na more a okolité ostrovy sa nachádzajú v kľudnej zátoke Jakiruša v severnej časti Brely, 200 m od štrkovej pláže.

 

Nachádzaš sa tu: Home Pobyty pri mori Chorvátsko Makarská Rivéria Brela