CK MORE

MORE, POHODA, SLNKO a ŽIADEN STRES ....

už 20 rokov s nami na dovolenku cestuješ...        

                 RAČIANSKA 18  BA III         CK MORE telefón& CK MORE mobil 0911 334 128, 0905 314 440          

Trogir

Nachádza sa 30 km od metropoly strednej Dalmácie - Splitu. Historické centrum leží na umelom ostrovčeku medzi pevninou a ostrovom Čiovo.  Cennými pamiatkami z 2-tisícročnej histórie s mestskými hradbami a kamennými uličkami sa právom toto mesto zaradilo do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Od 15. storočia sa Trogir rozrastá aj na ostrov Čiovo, s ktorým je spojený mostom. Tu si budovali letné sídla trogirski aristokrati, popri ich vilách sa zachovalo aj viac ako 10 kostolov a kláštorov, najstarší z nich predrománsky kostol priamo pri mori.

Villa KARMEN

villa karmenApartmánová vila s bazénom, záhradou a grilom pre 10-12 osôb, 120 m od pláže, v zátoke na tichom mieste v malej dedinke Vinišče vzdialenej 10 km od Trogiru.

Villa ČIOVO

villa ciovoNovopostavená luxusná vila s bazénom a výhľadom na more pre 9 osôb, v stredisku Čiovo, 1,5 km od centra Trogiru,  záhrada so sedením a grilom, klimatizácia, Wi-Fi, ležadlá pri bazéne, parkovisko.

Villa More***

villa ciovoVila More sa nachádza 10 m od  mora, vybavená moderným nábytkom, vhodná je pre rodiny s deťmi, v stredisku Čiovo, 1,5 km od centra Trogiru,  reštaurácia, bar, mini obchod, klimatizácia, Wi-Fi, parkovisko.

Nachádzaš sa tu: Home Pobyty pri mori Chorvátsko Stredná Dalmácia Trogir