CK MORE

 

MORE, POHODA, SLNKO a ŽIADEN STRES ....  

 s CK MORE rezervuj dovolenku ešte dnes.            CK MORE telefón 02/52622421-22

           KUKURIČNÁ 1, 2.poschodie (vedľa polikliniky TEHELNÁ) BA III              CK MORE mobil       0911 334 128          

Split

centrum strednej Dalmácie, vďaka polohe a dopravnej infraštruktúre je dobre dostupný po mori, po súši aj vzdušnou cestou. Je východiskom do letovísk na pevnine a na početných ostrovoch strednej Dalmácie a dejiskom významných kultúrnych a spoločenských udalostí.  V oblasti Split a Soline sú archeologické náleziská už z neolitického obdobia, v 3. storočí n. l. si rímsky cisár Dioklecián vybral Split za svoje sídlo a postavil tu palác, ktorý je dnes na zozname UNESCO a je najväčším turistickým lákadlom Splitu, pri jeho 1700-ročných múroch pulzuje ruch moderného mesta.

Hotel LE MÉRIDIEN LAV *****

le meredien lavNový luxusný hotel v Podstrane, 8 km južne od centra Splitu v krásnej prírodnej scenérii na pobreží s výhľadom na Split a protiľahlé ostrovy.

FIRST MINUTE 2018

10% ZĽAVA do 31.01.2018

Apartmány JAKOV

splitApartmány pre 2-3 osôb, 10 km od Splitu, v časti Podstrana, len 50 m od pláže, klimatizácia, Wi-Fi, parkovisko.

Apartmány MARIJANA

splitApartmány pre 2-6 osôb, 10 km od Splitu, v časti Podstrana, priamo na pláži, klimatizácia, Wi-Fi, gril, parkovisko.

Apartmány GULIN

splitLuxusné apartmány pre 2-4 osoby, neďaleko historického centra Splitu, len 100 m od pláže, klimatizácia, Wi-Fi, kompletne vybavená kuchyňa.

Apartmány VIDOVIČ

splitModerne zariadené apartmány pre 4 osoby, neďaleko Splitu, v časti Podstrana, 100 m od centra a pláže, klimatizácia, Wi-Fi, parkovisko.

Nachádzaš sa tu: Home Pobyty pri mori Chorvátsko Stredná Dalmácia Split