CK MORE

MORE, POHODA, SLNKO a ŽIADEN STRES ....

už 20 rokov s nami na dovolenku cestuješ...        

                 RAČIANSKA 18  BA III         CK MORE telefón& CK MORE mobil 0911 334 128, 0905 314 440          

Ostrov Hvar

medzi polostrovom Pelješac a ostrovom Brač patrí k najslnečnejším miestam Jadranu. Svedčí o tom bohatá vegetácia, levanduľové a rozmarínové polia, olivové háje, cyprusy, oleandre, vinič, pomarančovníky a citrónovníky. Členité pobrežie a romantické zátoky sú výborným miestom pre tých, ktorí majú radi dovolenku na tichých miestach. Starobylé mesto Hvar s bohatou históriou na západnej strane ostrova víta návštevníkov rušnou prístavnou promenádou lemovanou palmovou  alejou a monumentálnym 700-ročným opevnením s pevnosťou priamo nad centrom. Hlavnému námestiu dominuje katedrála sv. Štefana so zvonicou zo 17. storočia, mestské divadlo je najstaršie v strednej Európe. Stari Grad – na západnej strane ostrova v 7 km dlhej zátoke je najstarším chorvátskym mestom osídleným už starými Grékmi. Modrá zátoka lemovaná zeleňou píniových a olivových hájov a vinohradov dokresľuje príťažlivú scenériu historického mestečka. Jelsa na severnom pobreží ostrova oproti známej pláži Zlatni rat na ostrove Brač je ponorená v hustej mediteránskej vegetácii siahajúcej až po pobrežie s krásnymi plážami. Je zároveň východiskom aj pre výjazdy do málo osídlenej východnej časti ostrova, na polceste medzi Jelsou a Sučurajom je jedna z najkraších zátok ostrova Pokrivenik s úchvatným výhľadom na ostrov Brač a pevninu lemovanú pohorím Biokovo . Na južnom, veľmi riedko osídlenom pobreží leží malá dedinka Ivan Dolac známa produkciou vína, menšie štrkové a skalnaté pláže v tieni borovíc poskytujú relax v tichom prírodnom prostredí.  Trajektové spojenie s pevninou Split-Stari Grad, Split-Hvar a Drvenik-Sučuraj.

Penzión RUBIN ***

penzion rubinZrekonštruovaný penzión na tichom mieste na začiatku malebného zálivu Pokrivenik, priamo na pobreží s výhľadom na záliv a pohorie Biokovo na protiľahlej pevnine.

Apartmány PAKOMINA***

apartmany pakomina

Menší apartmánový dom s reštauráciou, v panenskej zátoke Pakomina, obklopený osamelými zátokami, 5 km od Pokrivenika, priamo pri štrkovej pláži. V r. 2013 sa tu natáčal aj seriál Búrlivé víno.

Hotel TIMUN***

hotel timun

Menší hotel na začiatku malebného zálivu  Pokrivenik, neďaleko apartmánov Cico, obklopený olivovými hájmi a vinicami, priamo na pobreží s výhľadom na záliv a pohorie Biokovo na protiľahlej pevnine. Neďaleko sa nachádza malé mólo pre kotvenie lodí.

Apartmány CICO***

apartmany cico

Apartmánový dom na začiatku malebného zálivu  Pokrivenik, neďaleko hotela Timun, priamo na pobreží s výhľadom na záliv a pohorie Biokovo na protiľahlej pevnine.

Hotel HVAR *** all inclusive

hotel hvarZrekonštruovaný hotel v borovicovom lesíku 50-100 m od pobrežnej promenády, neďaleko Jelsy s obchodmi a kaviarničkami, s jedinečným výhľadom na ostrov Brač a Makarsku riviéru.

Nachádzaš sa tu: Home Pobyty pri mori Chorvátsko Stredná Dalmácia Ostrov Hvar