CK MORE

 

MORE, POHODA, SLNKO a ŽIADEN STRES ....  

 s CK MORE rezervuj dovolenku ešte dnes.            CK MORE telefón 02/52622421-22

         KUKURIČNÁ 1, 2.poschodie (vedľa polikliniky TEHELNÁ) BA III              CK MORE mobil 0911 334 128 

                                  V termíne od 25.02.-01.03.2019 budeme k dispozícii iba na mailovom kontakte Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.   

Omiš

 

nachádza sa na jednej z najkrajších častí stredodalmátskeho pobrežia, medzi Splitom a Makarskou, oproti ostrovu Brač. Pri Omiši pretína rieka Cetine pohorie Mosor, čím pri ústi do mora vytvára strmý kaňon. Letovisko Omiš časť Duce je vyhľadávané najmä rodinami s deťmi pre krásne, široké, zvoľna sa zvažujúce piesočné pláže, ktoré sú vhodné pre malé deti. Je tu široký výber reštaurácií, ktoré ponúkajú miestnu kuchyňu a víno. V rámci kultúrneho leta sa tu koná množstvo koncertov, výstav, prehliadok. Omiš je aj východiskovým bodom na túry do okolitej prírody a poznávacie výlety. Nachádza sa tu aj množstvo historických pamiatok ako sú: Mestské hradby, štvorboká veža a zrúcaniny pevnosti Starigrad (Fortica) zo 14. stor., Stare mesto, Kostol sv. Michala (Sveti Mihovil) s pozoruhodným portálom z roku 1629, Mestské múzeum v ktorom sú vystavené etnografické a archeologické exponáty, kostolíky Sv. Ducha a Sv. Roka zo 16. stor. spolu s mestskými vežovými hodinami tvoría pekný komplex. Na druhom brehu Cetiny, v lokalite nazývanej Prijeko, stojí predrománsky, starochorvátsky Kostol sv. Petra. Tento malý, jednoloďový svätostánok z 10. stor. patrí na dalmátskom pobreží k najkrajším stavbám tohto obdobia.

Villa GRANČIČ

apartmany omisApartmány pre 2-3 osoby sa nachádzajú v stredisku Omiš-Duče, 50 m od pláže v 1. rade od mora, nad cestou, 2,5 km od centra, všetky apartmány majú výhľad na more, klimatizáciu, parkovisko.

Villa JAKOV

apartmany omisVila sa nachádza v stredisku Omiš-Duče, 70 m od pláže, 2,5  km od centra. Apartmány pre 6-7 osoby majú výhľad na more, záhradný gril, parkovisko.

Villa GAŠIČ

apartmany omisVila s reštauráciou v stredisku Omiš-Duče, 80 m od pláže, nad cestou, 4 km od centra. Apartmány pre 2-5 osôb majú výhľad na more, klimatizáciu, parkovisko, záhrada s grilom.

Villa DAVOR

apartmany omisVila sa nachádza v stredisku Omiš-Duče, priamo pri pláži pod cestou, 1 km od centra. Apartmány pre 2-6 osôb majú výhľad na more, klimatizáciu, záhradu s grilom, parkovisko.

Villa MILKA

apartmany omisVila sa nachádza v stredisku Omiš-Duče, v 1. rade nad cestou, obkolosená olivovníkmi, apartmány pre 6-8 osôb majú klimatizáciu, Wi-Fi, záhradu s grilom, parkovisko.

Apartmány TRGO

apartmany omisApartmány pre 2-4 osoby, 5 km od Omišu a 20 km od Splitu, v časti Krilo-Jesenice, len 20 m od pláže, klimatizácia, Wi-Fi, parkovisko.

Nachádzaš sa tu: Home Pobyty pri mori Chorvátsko Stredná Dalmácia Omiš