CK MORE

MORE, POHODA, SLNKO a ŽIADEN STRES ....  

s CK MORE cestuj ešte dnes.            CK MORE telefón 02/52622421-22

                                                                                    CK MORE mobil 0911 334 128

    

Pakoštane

je malé dalmatínske mestečko, ktoré sa nachádza medzi štyrmi národnými parkami: Plitvické jazerá, Kornati, Severný Velebit a Krka, je vzdialený len 10 km od Biogradu na Moru. Nachádza sa v bezprostrednej blízkosti mora a najväčšieho jazera v Chorvátsku - Vranského jazera. Trajektom z Pakoštane sa dostanete na ostrov Vrgada, kde môžete nájsť veľa krásnych zátok na opaľovanie a kúpanie. Vrana a Pakoštane sú už po mnoho rokov dejiskami letných rytierskych hier, ktoré okázalo evokujú stáročný boj medzi tureckými dobyvateľmi a miestnymi Templármi. Medzi najvýznamnejšie pamiatky patria kostol sv. Justin postavený v 17. storočí a kostol Nanebovstúpenia Pána, kamenný farský kostol postavený v roku 1906 podľa plánov architekta Ciril Iveković. Rezort Pine Beach bol založený v roku 1960 a od vtedy je veľmi dôležitou súčasťou histórie cestovného ruchu.

 

Eko rezort PINE BEACH light all inclusive

Komplex slamených viliek v polynézskom štýle uprostred borovicového lesa priamo pri 1 km dlhej piesočnatej pláži, 800 m od centra.

Apartmány ROSA

pakostane rosaNovozrekonštruované apartmány pre 2-4 osoby sa nachádzajú len 30 m od pieskovej pláže a 100 m od centra, klimatizácia, Wi-Fi, záhradný gril, parkovisko.

Nachádzaš sa tu: Home Pobyty pri mori Chorvátsko Severná Dalmácia Pakoštane