CK MORE

MORE, POHODA, SLNKO a ŽIADEN STRES ....

už 20 rokov s nami na dovolenku cestuješ...        

                 RAČIANSKA 18  BA III         CK MORE telefón& CK MORE mobil 0911 334 128, 0905 314 440          

Ostrov Pag

najdlhší ostrov Chorvátska, pohľadu z pevniny sa otvára nehostinné pobrežie s holými kopcami pripomínajúcimi mesačnú krajinu, na západnej strane však bohatá zeleň lemuje kamenisté štrkové a pieskové pláže. Na známu pláž Zrče prichádzajú hostia z celého ostrova aj pevniny, zábava a šport tu pulzuje 24 hodín denne. Typickými produktami sú tradičný pažský ovčí syr a pažská krajka. Hlavným mestom ostrova je Pag s historickým jadrom s katedrálou, kostolom Sv. Margity a stredovekými hradbami, v meste a okolí sú pláže z hrubého piesku a štrku. Spojenie s pevninou trajektom Prizna -Žigljan alebo mostom od Zadaru.

Novalja  je dnes popredným turistickým centrom ostrova, nachádza sa v krásnej zátoke obklopenej krásnymi pieskovými a štrkovými plážami. V posledných rokoch sa stal Mekkou mladých ľudí z celej Európy a sveta vďaka známej pláži Zrće, ktorá sa nachádza v dobre chránenom zálive pár kilometrov za mestom. 

Turistické stredisko Gajac bolo založené v 80. rokoch, je umiestnené v prekrásnej zátoke na juhozápade ostrova Pag, má vlastnú pláž. Blízka Novalja je vzdialená 5 km a známa pláž Zrče, vďaka ktorej sa stredisko Gajac stalo  atraktívnejšie a vyhľadávanejšie len 20 minút chôdze.

Zrče - diskotékový raj na ostrove Pag dostal prezývku chorvátska Ibiza. Prichádzajú sem hostia z celého ostrova aj pevniny, zábava a šport tu pulzuje 24 hodín denne. Na pláži Zrče nájdete 4 diskotékové kluby, kde sa tancuje nonstop - vo dne aj v noci. Najväčším a asi aj najatraktívnejším je Aquarius, Cocomoclub je najmenší a na výber máte ešte Kalypso a Papayu. Predbiehajú sa v rôznych akciách, koncertoch, súťažiach.

 

Apartmány GAJAC

ostrov pag apartmanyModerné apartmány pre 2-6 osôb v stredisku Gajac, neďaleko obľúbenej pieskovej pláže Zrče.

 

 

 

Apartmány BRANKA

ostrov pag apartmanyApartmán pre 4-6 osôb na okraji strediska Gajac, neďaleko Novalje, 150 m od pláže, klimatizácia, parkovisko.

 

 

 

Apartmány POSEJDON

ostrov pag apartmanyModerné apartmány pre 2-4 osoby v stredisku Gajac, len 50 m od piesočnatej pláže,  klimatizácia, presklenná loggia s výhľadom na more, parkovisko.

 

Apartmány ADELA 1 a 2

ostrov pag apartmanyApartmány vybavené jednoduchším nábytkom pre 2-4 osoby v stredisku Gajac, neďaleko Novalje, 50 m od pláže, klimatizácia, parkovisko.

 

 

Apartmány MAGDICA

ostrov pag apartmanyApartmány vybavené jednoduchším nábytkom pre 2-4 osoby v stredisku Gajac, 250 m od pláže, záhrada, klimatizácia, parkovisko.

 

Apartmány NATALIJA

ostrov pag apartmanyModerné apartmány pre 2-4 osoby v stredisku Gajac, len 50 m od piesočnatej pláže,  klimatizácia, parkovisko.

Villa SLAVICA

ostrov pag apartmanyDvojpodlažná vila pre 6 osôb zariadená moderným nábytkom, v pokojnej časti strediska Gajac, 100 m od pláže, klimatizácia, parkovisko.

 

Apartmány MIMOZA

ostrov pag apartmanyModerne zariadený apartmán pre 4-6 osôb, v centre strediska Gajac, 250 m od pláže, klimatizácia, parkovisko.

 

 

 

Apartmány ZRINKA

ostrov pag apartmanyModerne vybavené apartmány pre 2-4 osoby v stredisku Gajac, neďaleko Novalje, le 5 min. chôdze od krásnej piesočnej pláže, klimatizácia, parkovisko.

 

 

Apartmán GORAN

ostrov pag apartmanyZrekonštruovaný modrný apartmán pre 2-4 osoby v stredisku Šimuni, 150 m od štrkovej pláže,  klimatizácia, parkovisko.

Apartmány ZLATKO

ostrov pag apartmanyZrekonštruovaný modrný apartmán pre 2-4 osoby v stredisku Šimuni, 150 m od štrkovej pláže,  klimatizácia, parkovisko.

Apartmán JELENA

ostrov pag apartmanyZrekonštruovaný moderný apartmán pre 4-6 osoby v malom a kľudnom stredisku Vidaliči, 150 m od štrkovej pláže,  15 km od Novalje, klimatizácia, terasa s výhľadom na more parkovisko.

Apartmán SILVIJA

ostrov pag apartmanyZrekonštruovaný moderný apartmán pre 2-4 osoby v malom a kľudnom stredisku Vidaliči, 150 m od štrkovej pláže,  15 km od Novalje, klimatizácia, terasa s výhľadom na more parkovisko.

Hotel PAGUS ****

hotel pagusZrekonštruovaný hotel priamo na štrkovej pláži, len 200 m od historického centra mesta Pag.

 

Nachádzaš sa tu: Home Pobyty pri mori Chorvátsko Severná Dalmácia Ostrov Pag