CK MORE

MORE, POHODA, SLNKO a ŽIADEN STRES ....

už 20 rokov s nami na dovolenku cestuješ...        

                 RAČIANSKA 18  BA III         CK MORE telefón& CK MORE mobil 0911 334 128, 0905 314 440          

Makarska

centrum, najrušnejšie a najväčšie stredisko riviéry na úpätí pohoria Biokovo, takmer priamo pod jeho najvyšším vrchom – horou sv. Jure (1742 m n.m.). V prírodnom prístave medzi polostrovmi Osejava a Sv. Petar je staré centrum s typickou dalmatínskou architektúrou a dlhou promenádou s množstvom kaviarní a reštaurácií. Kostol sv. Marka zo 17. st. na hlavnom námestí – Kačičev trg, ukrýva hodnotné umelecké diela, vo františkánskom kláštore zo 16. storočia je  knižnica, múzeum s jednou z najbohatších zbierok mušlí a zbierka barokového maliarstva. Moderné hotelové komplexy sú v západnej časti mesta pri štrkových plážach. Návštevníci ocenia bohatú športovú vybavenosť – tenisové centrum s 12 kurtami, futbalový a atletický štadión s celoročnou prevádzkou a krytú športovú halu.

 

Apartmán ZDRAVKA

dom zdravkaV tichom prostredí s krásnym výhľadom na celú Makarsku, more a ostrovy Brač a Hvar, 700 m od mora, v zóne nad hotelom Dalmacia. Dom má veľký dvor a záhradu s olivovníkmi, klimu, Wi-Fi, parkovanie.

Dom MRKONIČ

dom mrkonicApartmánový dom sa nachádza 120 m od mora, za hotelom Dalmacija, klimatizácia, Wi-Fi, parkovanie.

Dom JURICA

dom juricaVeľký priestranný apartmán sa nachádza v tichom prostredí, 350 m od mora, v zóne medzi hotelmi Meteor a  Dalmacija, veľká terasa s výhľadom na more, klimatizácia, Wi-Fi, parkovanie.

Apartmán ANTE

dom anteApartmán pre 6 osôb, 800 m od centra Makarskej, 100 m od mora, klimatizácia, Wi-Fi, záhradný gril, veľká terasa, parkovisko.

Nachádzaš sa tu: Home Pobyty pri mori Chorvátsko Makarská Rivéria Makarska