CK MORE

 

MORE, POHODA, SLNKO a ŽIADEN STRES ....  

 s CK MORE rezervuj dovolenku ešte dnes.            CK MORE telefón 02/52622421-22

           KUKURIČNÁ 1, 2.poschodie (vedľa polikliniky TEHELNÁ) BA III              CK MORE mobil       0911 334 128          

Rovinj

označovaný ako „perla Istrije“ je jedným z najromantickejších mestečiek, neopakovateľnú atmosféru vytvára harmónia starobylej architektúry kedysi benátskeho prístavného mesta a moderných rekreačných komplexov s okolitou prírodou s cédrovými a píniovými lesmi. V starom meste na polostrove Monterosso sa kľukatia úzke uličky so starými kamennými domami a množstvom galérií, reštaurácií, kaviarní. Jeho výraznou dominantou je najväčší barokový kostol na Istriji, kostol sv. Eufémie z 18. storočia. Rovinj je známy ako mesto umelcov, turisti môžu obdivovať ich tvorbu v množstve galérií a ateliérov.

Apartmány AMARIN ****

apartmany amarinKomfortne vybavené apartmány obklopené stredomorskou vegetáciou, nádhernou piesočnou plážou s výhľadom na staré mesto, vonkajší bazén.

Apartmány GOLOB

apartmany golobApartmánový dom neďaleko centra Rovinju, 800 m od pláže, klimatizácia, Wi-Fi, parkovisko, pobyt psom možný.

Apartmány TAKO

apartmany takoApartmánový dom v tichej lokalite, so záhradou a grilom, len 200 m od pláže, 2 km od centra Rovinju, klimatizácia, parkovisko, pobyt so psom možný.

Nachádzaš sa tu: Home Pobyty pri mori Chorvátsko Istria & Kvarner Rovinj