CK MORE

 

MORE, POHODA, SLNKO a ŽIADEN STRES ....  

 s CK MORE rezervuj dovolenku ešte dnes.            CK MORE telefón 02/52622421-22

           KUKURIČNÁ 1, 2.poschodie (vedľa polikliniky TEHELNÁ) BA III              CK MORE mobil       0911 334 128          

Ostrov Rab

medzi ostrovmi Krk a Pag je zaujímavý kontrastom holého skalnatého severovýchodného pobrežia so zeleným a členitým juhozápadným pobrežím so zátokami a zálivmi s kamenistými, štrkovými a štrkopieskovými plážami – Frkanj, Suha Punta, Barbat Banjol. Lesopark – prírodná rezervácia Dundo a Komrčar pri meste Rab, je vhodným miestom na prechádzky a bicyklovanie. Ostrov má medzinárodný štatút klimatických kúpeľov so zameraním na liečbu ochorení dýchacích ciest, alergií a kožných chorôb. Hlavné mesto – Rab na úzkom polostrove na západnej strane si zachovalo jedinečnú atmosféru historického mesta s kostolmi so zvonicami, palácmi, kamennými hradbami z 15. storočia. Staré tradície a zvyky ožívajú v stredovekých slávnostiach a súbojoch. Lopar - rodisko kamenára sv. Marina, zakladateľa republiky San Marino, je unikátnym prírodným výtvorom so zátokami a pieskovými plážami. 1,5 km dlhá Rajská pláž s veľmi jemným pieskom a mierne sa zvažujúcim dnom zátoky s plytkou vodou je ideálna pre rodiny s deťmi, pre ktoré je tu  množstvo zábavných atrakcií. Prístup z pevniny trajektom Jablanac-Mišnjak (15 min).

Súkromné apartmány RAB

sukromne apartmany rabApartmány pre 2 - 8 osôb vo vilkách v strediskách Barbat, Banjol, Palit, Supetarska Draga, Kampor do 500 - 800 m od mora. Všetky apartmány majú kompletne zariadenú kuchyňu, balkón alebo terasu, možnosť parkovania.

Hotelový komplex SAN MARINO***

san marinoHotelový komplex San Marino pozostáva z piatich hotelových pavilónov Lopar, Sahara, Rab, Plaža, Veli Mel s centrálnou reštauráciou v lesíku neďaleko Rajskej pláže.

FIRST MINUTE

10% ZĽAVA do 31.03.2019

Hotel CAROLINA ***

hotel carolinaZrekonštruovaný, moderný hotel uprostred bujnej vegetácie na polostrove Kalifront, v časti Suha Punta.

 

Hotel EVA **

hotel evaStarší hotel v najzelenšej lokalite Suha Punta, na polostrove Kalifront, 5 km od mesta Rab.

 

Hotel PADOVA ***

hotel padovaNovozrekonštruovaný wellness hotel v zátoke Padova Prva, s prekrásnym pohľadom na historické mesto Rab, spojený s centrom príjemnou pešou prechádzkou popri mori resp. lodným taxíkom.

Nachádzaš sa tu: Home Pobyty pri mori Chorvátsko Istria & Kvarner Ostrov Rab