CK MORE

 

MORE, POHODA, SLNKO a ŽIADEN STRES ....  

 s CK MORE rezervuj dovolenku ešte dnes.            CK MORE telefón 02/52622421-22

           KUKURIČNÁ 1, 2.poschodie (vedľa polikliniky TEHELNÁ) BA III              CK MORE mobil       0911 334 128          

Ostrov Lošinj

leží juhozápadne od ostrovov Krk a Rab, severná časť je hornatá s členitým pobrežím, v južnej časti v zátokách s bohatou subtropickou vegetáciou sú obľúbené letoviská Mali a Veli Lošinj. Vďaka teplému morskému prúdu má mierne a príjemné podnebie, okolité ostrovčeky sú výletným cieľom mnohých turistov. Prieplav Privlaka umožnil prístup člnov zo severnej strany do prístavu Mali Lošinj. More okolo ostrova bolo v roku 2006 vyhlásené za chránené územie delfínov skákavých. Vďaka osorskému mostu je Lošinj dobre dostupný z ostrova Cres, kam sa možno sa dostať trajektom Brestova – Porozine. Z ostrova Krk, ktorý je s pevninou spojený mostom, je prístup trajektom Valbiska – Merag.

Vitality Hotel PUNTA ****

hotel punta Zrekonštruovaný hotel a apartmány s relaxačnou zónou v zelenej oáze borovicového lesa priamo pri pláži v blízkosti malebného mestečka Veli Lošinj. Spája sa tu storočná turistická tradícia s najmodrejším vybavením a vysokým štandardom služieb.

FIRST MINUTE 2019

15% ZĽAVA do 28.2.2019

Family Hotel VESPERA ****

hotel vesperaZrekonštruovaný hotel v slnečnej zátoke, medzi borovicovými hájmi, 50 m od pláže, 2 km od centra mesta Mali Lošinj, ideálny pre rodiny s deťmi. Športové zariadenia, množstvo animácií a zábavných programov zaručujú aktívnu rodinnú dovolenku.

FIRST MINUTE 2019

15% ZĽAVA do 28.02.2019

Nachádzaš sa tu: Home Pobyty pri mori Chorvátsko Istria & Kvarner Ostrov Lošinj