CK MORE

MORE, POHODA, SLNKO a ŽIADEN STRES ....  

s CK MORE cestuj ešte dnes.            CK MORE telefón 02/52622421-22

                                                                                    CK MORE mobil 0911 334 128

    

Ostrov Krk

najväčší a najbližší chorvátsky ostrovov je už vyše sto rokov magnetom pre turistov vďaka mnohotvárnemu reliéfu, rozmanitej prírode s príjemnou klímou a dobrej dostupnosti cez Krčki most. Pre množstvo pamiatok hlaholského písomníctva sa často označuje za rodisko chorvátskej literatúry a kultúry.

Malinska v malebnom zálive Dubašnica v severozápadnej časti ostrova oproti Opatiji, 15 km od mesta Krk, bola v minulosti hlavným prístavom pre export dreva z ostrova. Dovolenkárom ponúka ubytovanie v hoteloch, kempingoch, apartmánoch a vilkách a príjemný relax na štrkových a pieskových plážach v malých zátokách členitého zalesneného pobrežia. Chodníky a cestičky pre peších aj cyklistov v dĺžke 50 kilometrov vedú na rôzne zaujímavé miesta v okolí, vo Františkánskom kláštore v Porate z r. 1480 je hlaholské lapidárium a múzeum, počas letných večerov sa tu konajú koncerty klasickej hudby

Šilo – členité zátoky na severovýchodnej strane ostrova Krk oproti crikvenickej riviére sú miestom pre kľudnú dovolenku pri malých pieskových, štrkových a skalnatých plážach v letoviskách Šilo, Klimno, Soline, pri Soline je pláž s liečivým bahnom.

Hotel CORINTHIA***

CK MORE - Hotel CorinthiaObľúbený hotel najmä pre rodiny s deťmi pre nádhernú pláž a kvalitné hotelové služby, vzdialený 500 m od centra mesta Baška, s ktorým je spojený promenádou.

 FIRST MINUTE 2017

10% ZĽAVA do 28.02.2017

Hotel DELFIN **

CK MORE - Hotel DelfinMalý, rodinný penzión, priamo pri mori, obkolesený mediteránskou prírodou, v tichej časti mesta Omišalj, len 1 km od centra.

Hotel PARK PUNAT*** all Inclusive

hotel park punatHotel sa nachádza v centre mesta Punat, v južnej časti ostrova Krk, je obklopený pekne upravenými parkami, oddelený od mora iba promenádou.

FIRST MINUTE 2017

10% ZĽAVA do 28.02.2017 pre termíny do 08.07. a od 26.08.2017        

Apartmány ŠILO, SOLINE, NJIVICE

apartmany krkApartmány pre 2 až 8 osôb vo vilkách v letoviskách Šilo, Klimno, Soline 50 – 800 m od pláže, v severnej časti ostrova, oproti crikvenickej riviére.

Apartmány MALINSKA ***

apartmany malinskaApartmány pre 2-8 osôb v súkromných vilkách v Malinskej od 20 m do 1200 m od mora.

Nachádzaš sa tu: Home Pobyty pri mori Chorvátsko Istria & Kvarner Ostrov Krk