CK MORE

 

MORE, POHODA, SLNKO a ŽIADEN STRES ....  

 s CK MORE rezervuj dovolenku ešte dnes.            CK MORE telefón 02/52622421-22

           KUKURIČNÁ 1, 2.poschodie (vedľa polikliniky TEHELNÁ) BA III              CK MORE mobil       0911 334 128          

Opatija

prímorské kúpeľné mesto vzdialené 13 km od Rijeky. Je jedným z najnavštevovanejších a najluxusnejších prímorských miest na východnom Jadrane. Vďaka svojej chránenej polohe má priaznivé a mierne podnebie, bujnú subtropickú vegetáciu. Ičiči je kľudné letovisko, ktoré je vzdialené len 4km od centra Opatije. Prelínajú sa tu starobylé prvky s modernými. Letovisko vyhľadávajú milovníci vodných športov, hlavne potápania, vodného lyžovania alebo jachtingu. Pláže sú tu menšie, kamenisté s upravenými plochami a štrkové. O niečo väčšia je centrálna pláž , ktorá bola ohodnotená tzv. Modrou vlajkou. V blízkom okolí sa nachádzajú aj mnohé cyklistické trasy. Pozdĺž celého pobrežia sa tiahne dlhá promenáda do Opatije 4 km a na druhú stranu do Lovranu 2 km. Mošćenićka Draga, perla Kvarneru pod svahmi pohoria Učka, sa vtesnala do skalnatých útesov na morskom brehu. Svojou mediteránskou architektúrou, prímorskou tradíciou, rybárstvom a históriu si získava srdcia svojich verných i náhodných návštevníkov. Príjemné podnebie, krásne kamienkové pláže a spojenie s Opatijou (15 km), Lovranom (10 km) a Rijekou (30 km) ju predurčujú na populárnu turistickú destináciu. Na blízkom vrchu ležia Moščenice, malá osada, ktorá ponúka najkrajší pohľad na celý Kvarner.

Apartmány IČIČI

app iciciModerne zariadené apartmány pre 2-4 osoby v malebnom stredisku Ičiči, 150 m od pláže, udržiavaná záhrada s posedením a grilom, hojdačky pre deti, klimatizácia, Wi-Fi, parkovanie.

 

Apartmány PALMA

app palmaModerne zariadené apartmány pre 2-4 osoby v malebnom stredisku Ičiči, 300 m od pláže,  udržiavaná záhrada s posedením a grilom a jacuzzi, klimatizácia, Wi-Fi, parkovanie.

Hotel PRIVILEGGIO ***

hotel privileggioNový luxusný hotel v krásnom a pokojnom prostredí letoviska Moščenička Draga, 250 m od pláže, izby s terasou, klimatizáciou, Wi-Fi, parkovanie.

 

Apartmán ALBINA

app albinaApartmán pre 2 osoby priamo na plážovej promenáde, v malebnom stredisku Ičiči, len 220 m od pláže, klimatizácia, Wi-Fi, parkovanie.

 

Villa ZDRAVKO

Samostatná vila pre 10 osôb s panoramatickým výhľadom na more, bazénom s terasou a ležadlami, 800 m od pláže, záhradné sedenie s grilom, Wi-Fi, klimatizácia, parkovisko.

Nachádzaš sa tu: Home Pobyty pri mori Chorvátsko Istria & Kvarner Opatija