CK MORE

MORE, POHODA, SLNKO a ŽIADEN STRES ....

už 20 rokov s nami na dovolenku cestuješ...        

                 RAČIANSKA 18  BA III         CK MORE telefón& CK MORE mobil 0911 334 128, 0905 314 440          

Barbariga

malé turistické mestečko sa nachádza na západnom pobreží Istrie, na polceste medzi Rovinjom a Pulou. Celé stredisko je obklopené panenskou stredomorskou prírodou a  olivovými hájmi, je zárukou kľudnej dovolenky v neporušenej prírode, ideálne pre rodinnú dovolenku. Rezort sa skladá z 2-poschodových radových apartmánových domov, ktoré boli postavené v 80. rokoch minulého storočia. Početní zahraniční vlastníci domov, ktorí trávia leto v Barbarige svojimi upravenými a pestovanými záhradami dopĺňajú celkový kolorit strediska.

Barbariga ponúka svojim návštevníkom priestranné slnečné pláže, veľmi čisté more a solídny výber reštaurácií, je ideálny ako východiskový bod pre návštevu atraktívnych miest ako je Rovinj a Pula, historických miest Vodnjane a Svetvičent a mimoriadne krásneho národného parku - ostrovy Brijuni. Ostrovy sú súčasťou svetového dedičstva UNESCO pod ochranou UNESCO (denné výlety loďou z Puly).

Apartmán ZDRAVKO

app zdravkoApartmán pre 2-4 osoby v kľudnom stredisku Barbariga, na 2. posch. apartmánového domu, 500 m od krásnej pláže, obklopený zeleňou, 20 km od Rovinju a Puly, klimatizácia, parkovanie. 

Apartmán MATO

app mato

Priestranný, moderne zariadený apartmán pre 4-6 osôb v kľudnom stredisku Barbariga, 10 min. chôdze od pláže, obklopený zeleňou, 20 km od Rovinju a Puly, klimatizácia, gril, parkovanie.

Apartmán JANJA

app janjaZrekonštruovaný apartmán pre 3-4 osoby v kľudnom stredisku Barbariga, 10 min. chôdze od pláže, obklopený zeleňou, 20 km od Rovinju a Puly, klimatizácia, terasa s grilom.

 

Apartmán MIRNA

app mirnaApartmán pre 2-4 osoby v kľudnom stredisku Barbariga, na 2. posch. apartmánového domu, 500 m od krásnej piesočnatej pláže, obklopený zeleňou, 20 km od Rovinju a Puly, klimatizácia, parkovanie.

 

Apartmány BARBARIGA***

app barbarigaModerné apartmány pre 2-6 osôb v kľudnom stredisku Barbariga, obklopené panenskou stredomorskou prírodou, 20 km od Rovinju a Puly, 300 - 500 m od pláže, klimatizácia, parkovanie.

 

Nachádzaš sa tu: Home Pobyty pri mori Chorvátsko Istria & Kvarner Barbariga