CK MORE

MORE, POHODA, SLNKO a ŽIADEN STRES ....

už 20 rokov s nami na dovolenku cestuješ...        

                 RAČIANSKA 18  BA III         CK MORE telefón& CK MORE mobil 0911 334 128, 0905 314 440          

Ubytovanie

Hotely - izby v hoteloch, pavilónoch, bungalovoch sú väčšinou 2-lôžkové, všetky majú kúpeľňu so sprchou a WC

1/2 – 2-lôžková izba ♦ 1/2+1 s možnosťou prístelky ♦ 1/3 -3-lôžková izba

1/2 B – 2-lôžková izba, s balkónom ♦ 1/2+1 B s možnosťou prístelky s balkónom

1/2 BP – 2-lôžková izba, s balkónom, výhľad do parku ♦ 1/2+1 BP s možnosťou prístelky

1/2 BH – 2-lôžková izba, s balkónom, výhľad na hory ♦ 1/2+1 BH s možnosťou prístelky

1/2 BM, resp. BMS – 2-lôžková izba, s balkónom, orientovaná na morskú stranu ♦1/2+1 BM, resp. BMS s možnosťou prístelky

Izby orientované na morskú stranu nemusia mať vždy výhľad na more , výhľad môže byť tienený stromami alebo inými budovami.

1/2+2 – izba s možnosťou 2 prísteliek, alebo 2 izby s jednou kúpeľňou, prepojené dverami, tieto izby sa označujú ako rodinné izby. Väčšinou ich býva v hoteloch len niekoľko, preto sa obsadia veľmi rýchlo

1/1 – jednolôžková izba, niekedy 2-lôžková izba obsadená jednou osobou, cena za osobu je vždy vyššia ako cena za osobu v 2-lôžkovej izbe. Hotely ich majú len niekoľko, treba ich samostatne objednávať.

Základné ceny v hoteloch a penziónoch sú stanovené na osobu a 7 nocí s príslušnými stravovacími službami alebo bez stravy tak, ako je uvedené pri jednotlivých ubytovacích zariadeniach. Z týchto cien sa odpočítavajú zľavy za deti a osoby na prístelkách, prípadne sa pripočítavajú príplatky podľa požiadaviek na ďalšie služby.

Apartmán AP/2 , 3, 4, 5, 6, 7, 8 – ubytovacie zariadenie s kuchyňou alebo kuchynským kútom, kúpeľňou so sprchou/WC,  jednou alebo viacerými spálňami. Číslo uvádza maximálny počet osôb, ktoré je možné v apartmáne ubytovať, v niektorých apartmánoch je možnosť prístelky (+1) alebo 2 prísteliek (+2).

ST/2,3 alebo mono apartmán typu štúdio, lôžková a kuchynská časť nie sú stavebne oddelené miestnosti, ale sú v jednom priestore ♦ Apartmán bilo má 2 miestnosti a kúpeľňu ♦ Apartmán typu trilo má 3 miestnosti a kúpeľňu  ♦ Apartmán typu quadro má 4 miestnosti a kúpeľňu

V kuchyni alebo kuchynskom kúte je kuchynská linka, chladnička, sporák alebo dvojplatnička a základné kuchynské vybavenie – hrnce, taniere, poháre, šálky, príbory podľa veľkosti apartmánu, neposkytujú sa utierky, obrusy, čistiace prostriedky na umývanie riadu. Väčšina apartmánov má balkón alebo terasu. Pri apartmánoch alebo súkromných apartmánových domov je možnosť parkovania osobného vozidla. Stravovanie je väčšinou individuálne, vo väčšine prípadov je však možné zabezpečiť stravovanie formou polpenzie alebo večere v reštaurácii v okolí.

Základné ceny za apartmány sú uvedené za celý apartmán na 7 nocí, t.j. za ubytovanie všetkých osôb podľa typu apartmánu. Cena za celý apartmán sa platí aj v prípade, ak sa v apartmáne ubytuje menej osôb, než je počet lôžok v apartmáne. V apartmáne nie je možné ubytovať viac osôb, než pre ktoré je apartmán určený. Cena za dodatočnú prístelku sa účtuje v prípade, ak je prístelka obsadená. Príplatky sa počítajú podľa špecifikácie uvedenej pod jednotlivými cenovými tabuľkami.

Izby v súkromí – 2-lôžkové alebo 3-lôžkové izby (len výnimočne 1-lôžkové) v súkromných vilách sú vybavené vlastným príslušenstvom – sprcha/WC, niektoré izby majú balkón. Cena je uvedená za ubytovanie jednej osoby v 2-lôžkovej izbe na príslušný počet nocí bez stravy. K ubytovaniu na súkromí je možné vo väčšine prípadov dokúpiť stravovanie formou polpenzie v reštaurácii v okolí ubytovacieho zariadenia.

Základné ceny za izby súkromí sú stanovené na osobu a 7 nocí bez stravy. Z týchto cien sa odpočítavajú zľavy za deti a osoby na prístelkách, prípadne sa pripočítavajú príplatky podľa požiadaviek na ďalšie služby.

Mobilný dom – moderný typ ubytovania poskytujúci ubytovanie s možnosťou varenia, s prívodom -elektrickej energie alebo plynu. Vhodné sú najmä pre rodiny s deťmi. Každý mobilný dom má svoje vlastné sociálne zariadenie. Cena zahŕňa prenájom mobilného domu pre príslušný počet osôb.

Pobytová taxa je miestna daň v Chorvátsku, je to povinný poplatok za každú ubytovanú osobu podľa počtu nocí, taxu neplatia deti do dovŕšenia 12. roku veku. V niektorých zariadeniach, najmä apartmánových domoch sa platí jednorazový registračný poplatok, prípadne ekologická taxa. Informácie o týchto poplatkoch sú uvedené pri každom ubytovacom zariadení.

Nachádzaš sa tu: Home Dôležité / Doprava Dôležité Ubytovanie