CK MORE

MORE, POHODA, SLNKO a ŽIADEN STRES ....

už 20 rokov s nami na dovolenku cestuješ...        

                 RAČIANSKA 18  BA III         CK MORE telefón& CK MORE mobil 0911 334 128, 0905 314 440          

Ceny a termíny pobytov

Ceny pobytov v cenníkoch sú uvedené na týždeň – 7 nocí / 8 dní. Pobyty nie sú viazané na niektorý druh dopravy, môžete ich absolvovať individuálne alebo autobusom, prípadne letecky pravidelnými linkami. Cenu dopravy je potrebné pripočítať k cene pobytu

hoteloch je cena kalkulovaná na dospelú osobu s polpenziou, v niektorých hoteloch s raňajkami, alebo so službami all inclusive podľa informácie uvedenej v cenníku. Ďalšie služby možno doobjednať formou príplatkov.

Ceny za ubytovanie v apartmánoch sú uvádzané formou nájmu celého apartmánu, t.j. ubytovanie za príslušný počet osôb na uvedenú dĺžku pobytu. Cenu za celý apartmán je potrebné uhradiť celú aj v prípade, že bude v apartmáne ubytovaný menší počet osôb, než je počet lôžok v apartmáne. Ak je možné v apartmáne doobjednať prístelku, táto sa platí len v prípade, ak je obsadená.

Pri apartmánovom ubytovaní v Chorvátsku je v cene apartmánu vždy aj spotreba vody, energií, posteľná bielizeň a záverečné upratovanie. Kaucia sa neplatí.

Ďalšie služby k apartmánovému ubytovaniu možno doobjednať formou príplatkov podľa destinácie a druhu apartmánu tak, ako je uvedené v cenníku.

V Chorvátsku pri individuálnej doprave je v mnohých ubytovacích zariadeniach možný na vyžiadanie pobyt aj na iný počet nocí s inými nástupnými termínmi podľa konkrétnych požiadaviek. Táto požiadavka podlieha potvrdeniu ubytovacieho zariadenia a závisí od momentálnej disponibility ubytovacej kapacity. Pošlite nám požiadavku na Váš termín na e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

Pri pobytoch na menej ako 7 nocí sa cena pobytu zvyšuje o 20 – 40 %, informácie Vám poskytneme v CK pri konkrétnej objednávke.

Nachádzaš sa tu: Home Dôležité / Doprava Dôležité Ceny a termíny pobytov